Perşembe , 15 Kasım 2018
DUYURULAR
Templates by BIGtheme NET
Home 10 HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

logoevliya

Evliya Çelebi programı, emniyeti, istikrarı, ve hayat standartlarıyla tam da türk vatandaşlarının aradığını bulabileceği bir yer olan Ürdün’de arapça öğrenmek ve Ürdündeki turizm fırsatlarından yararlanmak isteyen herkese sunulmuş bir programdır.

Önceliği programa katılan öğrencilerin memnuniyeti olan organizasyonumuz, az zamanda,az para ile, çok şey oğrenmeyi ve çok yer görmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Organizasyonu hazırlayan ekip Ürdünde yıllardır öğrenci işleriyle uğraşmış, bir çok başarılı programa imza atmış tecrübeli bir ekiptir.

Daha önce farklı isimlerle ayrı ayrı programlar düzenleyen ekibimiz 2013 yılında bir araya gelerek tecrübe ve birikimlerini birleştirmiş, Evliya Çelebi Programını uygulamaya karar vermiş ve bu alanda bir dünya markası olmayı yeni dönemde kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>